Sprzedawca Usług Finansowych - oferta dla Niego

Oney Polska S.A.

Opis stanowiska

Szkolenia wstępne:

Od pierwszego dnia pracy wejdziesz w program wdrożeniowy dla nowych pracowników. Poznasz wszystkich, których warto znać i którzy będą Ci pomagać. Nauczymy Cię jak realizować postawione zadania, a z czasem znajdziesz własny styl, który będziesz doskonalić. Program wdrożeniowy trwa około miesiąca - zdążysz wszystko na spokojnie ogarnąć.

Atmosfera:

Wejdziesz do kilkuosobowego zespołu, w którym wspólnie będziecie realizować wyznaczone cele. Klimat w pracy jest super (twierdzi tak 80% Twoich przyszłych koleżanek i kolegów*). Trudno go opisać - musisz sam sprawdzić.

Zadania:

Twoim głównym zadaniem będzie sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych - takich jak kredyty, pożyczki i karty kredytowe Klientom sklepów Leroy Merlin i Auchan, którzy gdy kupują coś większego - często potrzebują wsparcia.

Wymagania

Czego potrzebujesz na start?

Doświadczenie w sprzedaży na pewno się przyda, ale jeśli nigdy nie sprzedawałeś, a masz minimum średnie wykształcenie i chęć do rozwoju w branży finansowej - to masz wszystko, czego nam potrzeba. Weź ze sobą dobre nastawienie i pokaż nam zaangażowanie.

Oferujemy

Rozwój:

Tempo Twojego rozwoju zależeć będzie tylko od Ciebie. Kiedy zechcesz przyspieszyć - masz taką możliwość. Specjalnie przygotowane programy rozwojowe, takie jak People Review czy Oney University pomagają w budowaniu własnej ścieżki kariery w Oney.

Forma zatrudnienia:

Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży

premiujemy umową o pracę. Jeśli Ci go brakuje,

damy przestrzeń do wykazania się. Na początek

umowa zlecenie, ale już po pierwszych dobrych

wynikach możesz liczyć na stałe zatrudnienie.

Podejmiesz wyzwanie?

Dodatki:

Dofinansujemy Ci wypoczynek i karnet na siłownię

lub basen, a jak zachorujesz możesz skorzystać

z prywatnej opieki medycznej. Dostaniesz też

dodatkową kasę przed świętami i premię,

gdy firma osiąga dobre wyniki.

* Badanie wewnętrzne Oney
"Chcieć znaczy móc" zestawiające oczekiwania
pracowników z działaniami pracodawcy, 2015

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2016

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta