Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Hurtowej

AB Bechcicki Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • realizacja wizyt handlowych u klientów

  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją

  • ocenianie aktualnej kondycji finansowej klientów

  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami

  • realizacja planów sprzedaży

  • raportowanie wyników pracy

Wymagania

Wymagamy:

  • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela

  • znajomość lokalnego rynku budowlanego

  • wykształcenia co najmniej średniego (preferowane budowlane)

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowości do pracy w terenie

  • samodzielność i komunikatywność

Oferujemy

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia pracy: samochód, telefon

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2018

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Sprzedaż / Obsługa klienta