Brand Manager

Peal Consulting

Opis stanowiska

  • analizę rynku i konkurencji

  • wdrażanie nowych produktów oraz portfolio produktowym

  • pozycjonowanie cenowe

  • planowanie i wykonywanie działań promocyjno-reklamowych w tym promocji marki w mediach

  • przygotowanie propozycji budżetu marketingowego

  • planowanie budżetu oraz analiza sposobu i skuteczności jego wykorzystania

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne – marketing

  • bardzo dobra znajomością Excela

  • znajomość technik zarządzania marką i produktem,

  • znajomość narzędzi komunikacji marketingowej, statystyki i narzędzi badawczych

  • umiejętność kalkulowania cen

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności

  • szkolenia

Ostatnia aktualizacja:
04.10.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Marketing / Reklama / PR