Elektromechanik

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Elektromechanik

Główne zadania:
  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie prewencji i napraw elektrycznych i mechanicznych
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Udział w przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych
  • Udział w projektach związanych z poprawą i optymalizacją funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika, elektryka, elektromechanika
  • Znajomość mechanizmów mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku) lub 4- brygadowym
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy

Klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne oraz kartę multisport
  • Bonus roczny
  • Elastyczny czas pracy

Ostatnia aktualizacja:
07.10.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż