Lektor języka angielskiego

EDWINGS Sp. z o.o.

Bełchatów Wieluń Piotrków Trybunalski Tomaszów Mazowiecki Opoczno Łódź Skierniewice Sieradz Kutno Zgierz Radomsko

Opis stanowiska

  • Prowadzenie zajęć językowych w szkołach w trakcie roku szkolnego.

  • Indywidualne korepetycje w domu u klienta.

  • Dodatkowo dla zainteresowanych oferujemy funkcję Managera lub Koordynatora Edukacyjnego z możliwością stałej lub okresowej współpracy.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego potwierdzona na spotkaniu merytorycznym.

  • Chęć pracy z dziećmi i młodzieżą.

  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office.

  • Na stanowisku Managera Edukacyjnego - umiejętność prowadzenia krótkich prezentacji oraz rozmów z klientami.

  • Mile widziany samochód i prawo jazdy (nie jest to jednak konieczność).

Oferujemy

  • Stałą pracę w ogólnopolskiej firmie.

  • Wynagrodzenie 40-50 zł brutto za 45 min zajęć oraz ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.

  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twojego grafiku.

  • Wdrożenie na stanowisko i bogaty pakiet dodatkowych szkoleń dla osób bez doświadczenia.

  • Wyposażenie w zestawy lektorskie na zajęcia i multimedialną bibliotekę z dodatkowymi materiałami.

  • Platformę komunikacyjną z firmą ułatwiającą rozliczenia.

  • Dodatkowe stałe lub okresowe (wrzesień) wynagrodzenie na stanowisku Managera lub Koordynatora Edukacyjnego.

Ostatnia aktualizacja:
20.09.2018

Branża / kategoria:
Edukacja / Nauka / Szkolenia