Kupiec (zakupy produkcyjne)

EPCM Executive Search

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie przyjętej strategii zakupowej

  • Budowanie relacji i współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Zapewnienie terminowego przepływu materiałów i realizacji zamówień

  • Zarządzanie platformą wewnętrzną związaną z cenami i dostawcami

  • Zarządzanie dostawcami i ich okresowa ocena

  • Dbałość o realizację celów zakupowych

  • Monitorowanie priorytetów i dotrzymywanie terminów

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów zakupowych w obszarze zakupów produkcyjnych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności związane z zarządzaniem relacjami z dostawcami

  • Znajomość programów pakietu Office (Excel)

  • Znajomość systemu SAP

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet benefitów: m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Ostatnia aktualizacja:
26.09.2018

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Zakupy