Doradca Klienta

OBI Market Budowlany

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie

  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach

  • Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI

  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Komunikatywność

  • Znajomość asortymentu jednego z działów marketu OBI będzie dodatkowym atutem:

  • Inicjatywa

  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

  • Szkolenia rozwojowe z asortymentu i technik sprzedaży

  • Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu

  • Pakiet socjalny, min. opieka medyczna

Ostatnia aktualizacja:
26.10.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta