Praktyki - asystent ds. rekrutacji pracowników tymczasowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Współudział w rozmowach kwalifikacyjnych

  • Selekcja Kandydatów

  • Telefoniczna weryfikacja Kandydatów i umawianie na spotkania

  • Wsparcie konsultantów w realizacji procesu rekrutacji na wybrane stanowiska

  • Wspieranie zespołu Manpower w innych pracach biurowych (przygotowanie dokuemntacji związanej z zatrduenieniem pracownika

  • Formułowanie ogłoszeń i ich aktualizacja

Wymagania

Wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i wysoki poziom motywacji do odbycia praktyk

  • Zainteresowanie HR, w szczególności obszarem rekrutacji

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność koordynowania wielu zadań naraz

  • Komunikatywność w kontaktach osobistych i telefonicznych

  • Szybkość i dokładność działania

  • Gotowość do odbycia bezpłatnych praktyk

Oferujemy

Oferujemy:

  • Szansa na zapoznanie się z rekrutacją od strony pracodawcy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w przemiłej atmosferze, w grupie doświadczonych konsultantów

  • Dynamiczną pracę pełną nowych wyzwań

  • Wykorzystanie zdobytej wiedzy z branży HR w praktyce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres praca.lodz@manpower.pl w tytule wpisując Praktyki

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatmi

Ostatnia aktualizacja:
18.02.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż