Magazynier (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami ilościowej ewidencji magazynowej,

  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,

  • czynny udział w inwentaryzacjach,

  • przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu,

  • prawidłowe oznakowanie towaru i miejsca składowania,

  • wydawanie wytworzonych produktów materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość ogólnych zagadnień z zakresu logistyki,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • sprawność i kondycja fizyczna,

  • sumienność, rzetelność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie + prywatną opiekę medyczną,

  • pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (9-17, 14-22),

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - nie przez agencję pracy.

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna