Praktykant / Praktykantka w obszarze analiz i zarządzania kampaniami

mBank S.A.

Opis stanowiska

Podczas praktyk czekają na Ciebie zadania takie jak:

  • wsparcie w pracach analitycznych i koncepcyjnych przy tworzeniu kampanii marketingu bezpośredniego (w tym opracowania założeń, analiza potencjału, definiowanie kampanii, mierzenie i interpretacja wyników),

  • wsparcie w raportowaniu wyników sprzedaży, efektywności działań i analitycznym rozwiązywaniu bieżących problemów biznesowych.

Wymagania

Jeśli w jasny i zwięzły sposób potrafisz przekazać swoje myśli, potrafisz wyciągać wnioski to czekamy właśnie na Ciebie. Oczekujemy:

  • studiów z obszarów ekonometrii, statystyki, informatyki lub innych kierunków ścisłych,

  • doświadczenia w sprzedaży, marketingu, analizie, bazach danych będą dodatkowym atutem, ale nie są wymagane,

  • Excel – wymagany,

  • SQL – będzie dodatkowym atutem,

  • Język angielski na min. B1, preferowany B2 lub wyższy,

  • otwartości, komunikatywności, bez problemów w jasny i zwięzły sposób przekazywania swoich myśli,

  • bezwzględnie wymagany kandydat/ka o profilu ścisłym, potrafiący/a pracować z liczbami i wykresami, wyciągający/a trafne wnioski z danych, logicznie myślący/a.

Oferujemy

Na stanowisku oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na 40 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do zajęć na uczelni) z wynagrodzeniem 2 250 zł brutto,

  • praktyczne wykorzystanie języka SQL i data miningu w raportowaniu i działaniach marketingowych,

  • tworzenie modeli ekonometrycznych prawdopodobieństwa zakupu i innych zjawisk na profesjonalnych narzędziach służących do modelowania,

  • zdobycie know-how w zakresie budowania kampanii marketingu bezpośredniego (logiki, pomiaru wyników ich efektywności, kanałów komunikacji itd.)

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Praktyki / Staż