Przedstawiciel Handlowy ds. wentylacji i klimatyzacji oraz izolacji technicznych

SIG Sp.z o.o.

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • Rozwój sprzedaży wentylacji, klimatyzacji i izolacji technicznych na rynku lokalnym

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi

  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość branży HVAC oraz izolacji technicznych

  • Znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego oraz firm budowlanych

  • Silna orientacja na wynik

  • Komunikatywność i samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość obsługi komputera : pakiet Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Program szkoleń

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop

  • Pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy

Ostatnia aktualizacja:
03.08.2017

Branża / kategoria:
Serwis / Technika / Montaż, Sprzedaż / Obsługa klienta