Stażysta w dziale rekrutacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Zadania:

- udział w procesach rekrutacyjnych (m.in. redagowanie ogłoszeń o pracę, przeprowadzanie rozmów wstępnych z kandydatami),
- czynności administracyjne (np. tworzenie akt osobowych pracowników).

Wymagania

Wymagania:

- zainteresowanie branżą HR,
- odpowiedzialność, dokładność, dynamika w działaniu,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura.

Oferujemy

Oferujemy:

- odbycie płatnego stażu w Agencji Zatrudnienia,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- praktykę w firmie będącej światowym liderem rozwiązań HR,
- możliwość poznania rynku pracodawców,
- przyjemną atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
14.01.2017

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry, Praktyki / Staż