Płatny staż w dziale technicznym

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • realizacja projektów związanych z aktualnymi inwestycjami

  • realizacja zaleceń działu BHP

  • wdrażanie pomysłów związanych z procesami ciągłego doskonalenia

  • realizacja usprawnień, modyfikacji linii produkcyjnych

  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dobra znajomość pakietu Office

  • mile widziani studenci / absolwenci kierunków technicznych (preferowane wydziały: elektryczny, mechaniczny, budownictwo)

  • dyspozycyjność min 3-4 dni w tygodni

  • chęci do nauki

Oferujemy

  • wynagrodzenie za staż oraz dogodny dojazd busem z Łodzi

  • zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie w branży farmaceutycznej

  • ambitne i praktyczne zadania

  • możliwość nauki od najlepszych specjalistów

  • karta Multisport

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2016

Branża / kategoria:
Praktyki / Staż, Serwis / Technika / Montaż