Specjalista ds. obsługi klienta - połączenia przychodzące

KS Service

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Do Twoich zadań będzie należała telefoniczna obsługa klienta na infolinii przychodzącej. Liczy się dla nas jakość usług i profesjonalizm, dlatego zależy nam, abyś zachowywał w kontaktach z klientem jak najwyższe standardy i był w pełni profesjonalny.

Wymagania

WYMAGANIA

Jesteś komunikatywny, otwarty i potrafisz budować trwałe relacje? Potrafisz słuchać i lubisz rozmawiać? Jesteś samodzielny i zaangażowany? Potrafisz dobrze obsługiwać komputer i masz co najmniej średnie wykształcenie? Jeśli tak - to praca dla Ciebie!

Oferujemy

OFERUJEMY

My zapewniamy zatrudnienie w dogodnym dla Ciebie wymiarze czasu pracy (pełen etat lub ½ etatu) oraz w elastycznej formie, o której sam decydujesz (umowa o pracę/umowa zlecenie) Na wynagrodzenie składają się: podstawa 14 zł/h brutto oraz premia wynikowa, dla chętnych również możliwe dodatkowo płatne nadgodziny. Pracujesz od poniedziałku do piątku w systemie ośmiogodzinnym. Zapewniamy również profesjonalne szkolenie wdrażające oraz opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia. Doceniamy Twoją inicjatywę i kreatywność - u nas możesz realizować swoje pomysły!

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich - niezależnie od płci oraz wieku.

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta