Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży (Produkty SN i NN)

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i systemów średnich oraz niskich napięć;

  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie i koordynacja negocjacji handlowych;

  • Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych rozwiązań;

  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;

  • Branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców;

  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii marketingowo-cenowej dla klientów w sektorze budownictwa komercyjnego i rezydencjalnego;

  • Udział w organizacji szkoleń produktowych oraz promocji marketingowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane elektryczne;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość rynku odbiorców, tj. firm typu GW, EPC, PBL;

  • Umiejętność wyszukiwania powyższych klientów, nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji oraz prezentacji handlowych;

  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Praca w firmie bedjącej liderem na rynku;

  • Premia handlowa – uzależniona od wyników pracy;

  • Prywatna opieka medyczna, którą możesz objąć swoich bliskich;

  • Samochód służbowy, który możesz wykorzystywać do celów prywatnych;

  • Możliwość pracy zdalnej;

  • Cykliczne szkolenia produktowe.

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2018

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta