Młodszy Specjalista ds. Marketingu

MONNARI TRADE S.A.

Opis stanowiska

Podstawowe zadania:

  • Analiza trendów i zachowań konsumentów

  • Tworzenie strategii rozwoju i komunikacji dla danej kategorii produktów

  • Prowadzenie i realizacja projektów marketingowych w szczególności: kreacja, produkcja i logistyka materiałów marketingowych,

  • Efektywna komunikacja z działami wspierającymi,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencjami, mediami, podwykonawcami)

  • Monitorowanie efektywności podejmowanych aktywności marketingowych,

  • Tworzenie i analiza raportów prowadzonych działań

  • Przeprowadzanie analizy rynku i działań konkurencji

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w zespole marketingu lub w pracy przy zarządzaniu projektami

  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Samodzielność i elastyczne podejście w realizacji zadań

  • Silna orientacja na realizację celów

  • Dobra organizacja pracy

  • Kreatywność oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe marketingowe lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy projektowej i zespołowej w firmie handlowej,

  • Zainteresowanie modą

  • Doświadczenie w realizacji projektów sprzedaży/marketingu będzie dużym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

  • Prawo jazdy kat. „B” oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

  • Znajomość programu Excel na poziomie średnio zaawansowanym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w młodym zespole o wspólnej pasji

Ostatnia aktualizacja:
10.11.2017

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż / Obsługa klienta