Asystentka / Asystent Sprzedaży

Trussardi Poland

Łódź - Manufaktura

Opis stanowiska

(w pełnym wymiarze godzinowym)

Fascynujesz się modą i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, profesjonalna obsługa klienta jest czymś naturalnym a dzięki swoim umiejętnościom i wysokiej kulturze osobistej wybiegasz poza standardy, aby w pełni spełniać oczekiwania klientów, cechuje Cię otwartość i zaangażowanie oraz wysoki poziom kompetencji? Zatem dołącz do zespołu profesjonalistów w fascynującym świecie mody marki Trussardi.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Inspirującą pracę w świecie mody, w prestiżowej marce

  • Przejrzysty system wynagrodzeń wraz z systemem premiowania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze

  • Uniform służbowy

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Możliwość współtworzenia sukcesu marki Trussardi w Polsce.

  • Zatrudnienie w pewnej i stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją

Ostatnia aktualizacja:
25.05.2019

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta