Kosztorysant - Specjalista ds. ofertowania w branży elektrotechnicznej

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Opis stanowiska

  • tworzenie kosztorysów na podstawie obmiaru

  • weryfikowanie przedmiarów

  • weryfikowanie kosztorysów nakładczych dołączonych do dokumentacji przetargowych

  • aktualizowanie kosztorysów i dokumentów księgowych dotyczących prac budowlanych

  • aktywna współpraca z kierownikami realizującymi inwestycje

  • kontrola dokumentacji technicznej

  • aktualizowanie cenników i obliczeń budowlanych

  • analiza finansowa technologii budowlanych w celu optymalizacji kosztów

  • wyszukiwanie nowych technologii zamiennych w celu optymalizacji procesu budowlanego

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość oprogramowania Norma PRO, Auto-Cad oraz pakiet Office

  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych

  • umiejętność sporządzania ofert oraz identyfikowania zagrożeń, które mogą pojawić się
    w trakcie realizacji prac budowlanych

  • umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa własna

  • sumienność, dokładność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy

  • wieloletnie doświadczenie inż. budowlanych

  • interesującą pracę w młodym, prężnym i wysoce kompetentnym zespole

  • wspólny rozwój w dynamicznej firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe

  • możliwość zdobycia uprawnień

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2019

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja