Pracownik Hotelu

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Jeśli ważne są dla Ciebie:

  • możliwość poznania specyfiki pracy w sieciowym hotelu;

  • uczenie się nowych rzeczy;

  • współpraca z najlepszymi specjalistami w branży;

  • wartości takie jak gościnność, zaangażowanie i współpraca;

  • praca w zespole, który wzajemnie się wspiera;

  • jasne zasady współpracy;

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • dofinansowanie do opieki medycznej
    (również dla Twoich bliskich);

  • wsparcie aktywności sportowej;

  • miejsce pracy w centrum miasta...

u nas to znajdziesz!

Na co dzień będziesz zajmował(a) się:

Przede wszystkim, w ramach rozwoju w wybranej dziedzinie (np. obsługa Gościa, utrzymanie czystości, gotowanie):

  • obsługą Gości hotelowych;

  • przygotowaniem i dbałością o jakość oferowanych usług i produktów.

Jeśli:

  • jesteś osobą otwartą na innych, umiejącą nawiązywać i podtrzymywać kontakt;

  • chcesz i umiesz pracować w zespole;

  • jesteś osobą zaangażowaną, rzetelną, można na Ciebie liczyć;

  • znasz język angielski w stopniu dobrym (B1)(dotyczy pracy związanej z bezpośrednią obsługą Klienta);

  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym...

to znaczy, że właśnie Ciebie szukamy!

Plusem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jeśli jednak nie masz doświadczenia, a jesteś gotowy/a na naukę nowych rzeczy i masz chęci do pracy – to czekamy na Ciebie!

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach pracy w Qubus Hotel? Zajrzyj na naszą stronę domową!
(link znajdziesz na końcu ogłoszenia)

Wymagania

Oferujemy

WYBIERZ PRACĘ W QUBUS HOTEL I POWIEDZ:

#BoLubięRozwój #BoLubięUczyćSieNowychRzeczy #BoLubięByćWCentrum #BoLubięPoczucieBezpieczeństwa #BoLubięPracowaćZNajlepszymi #BoLubięWysokąJakość #BoLubięPoznawać NowychLudzi #BoLubięDbaćOInnych #BoLubięSwójZespół #BoLubięJasneZasady #BoLubięByćSobą

Ostatnia aktualizacja:
16.05.2019

Branża / kategoria:
Turystyka / Hotelarstwo