Dyspozytor / Spedytor Krajowy Drobnicowy

ROHLIG SUUS Logistics SA

Opis stanowiska

Proponujemy:

  • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji,

  • Rozwój w obszarze silnie rozwojowego produktu,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Umowę o pracę,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, wczasy pod gruszą i inne).

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Optymalna, od strony jakości i kosztów realizacja operacji w dystrybucji krajowej,

  • Współpraca z przewoźnikami i kierowcami,

  • Obsługa dokumentacji operacyjnej, rozliczenie dokumentów, w przypadku pełnienia funkcji kasjera także rozliczanie pobrań,

  • Wsparcie kierownika w codziennej organizacji operacji w produkcie drobnicy krajowej,

  • Współpraca z innymi działami, oddziałami i produktami w firmie.

  • mi, oddziałami i produktami w firmie.

Oferujemy

Oczekiwania:

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku,

  • Znajomość rynku transportowego i przepisów ADR,

  • Wiedza o czasie pracy kierowców,

  • Umiejętność negocjacji z dostawcami i klientami,

  • Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się wyzwań,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Ostatnia aktualizacja:
30.11.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja