Spawacz 135/136

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź Zgierz Konstantynów Łódzki Aleksandrów Łódzki

Zadania:

  • wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z technologią i procedurami
  • kontrola jakości
  • wykonywanie pomocniczych prac warsztatowych
  • obsługa suwnic

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia spawalnicze na metodę 135 lub 136- warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 1 rok
  • uprawnienia do obsługi suwnic - mile widziane
  • wykształcenie minimum zawodowe (mechaniczne, elektryczne lub pokrewne)
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym 40% dodatku do zmiany nocnej, trzynastki)
  • możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • zatrudnienie w jednej z najbardziej nowoczesnych fabryk w Łodzi

Numer referencyjny: SPAW/LDZ/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja