Ustawiacz Maszyn Wtryskowych

Robinson Plastic Packaging

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • obsługa i utrzymanie ruchu maszyn wtryskowych, automatów i urządzeń produkcyjnych;

  • konserwacja maszyn,

  • regulacja nastaw maszyn oraz usuwanie awarii mechanicznych;

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i narzędzia.

Wymagania

Wymagania:

  • przynajmniej 4-letnim doświadczeniem na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych;

  • znajomość nastaw parametrów wtrysku dla różnych rodzajów tworzyw, znajomości problemów powstających podczas procesu oraz ich sposobu rozwiązania;

  • wiedzą z zakresu budowy, montażu i demontażu form wtryskowych;

  • wiedzą ogólną z zakresu mechaniki siłowej i pneumatyki;

  • znajomość wtryskarek marki Ferromatik oraz Sandretto jest mile widziana;

  • uprawnienia elektryczne, uprawnienia obsługi suwnicy oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

Kandydatom oferujemy:

  • ciekawą, samodzielną pracę w niedużym zespole;

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego i rozwijania się;

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie;

  • premia frekwencyjna, pakiet świadczeń socjalnych; ubezpieczenie grupowe.

Ostatnia aktualizacja:
22.07.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja