Doradca Klienta - Projektant

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Łódź Port

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • lubisz pracę w handlu i interesuje Cię projektowanie wnętrz;

  • potrafisz zadawać pytania, słuchać i na tej podstawie proponować inspirujące rozwiązania w zakresie przestrzeni kuchennych;

  • lubisz wyzwania w zakresie aranżacji przestrzeni i ich sprzedaży a także dobrze czujesz się w zespołowej realizacji celów;

  • jesteś otwarty na zdobywanie wiedzy, poznawanie nowych trendów i rozwiązań;

  • przez uśmiech i otwartość na innych budujesz relacje.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedażową naszych klientów działu Kuchnia;

  • przygotowywanie projektów kuchni zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta;

  • współtworzenie zespołu, w którym liczy się wspólny sukces i wynik finansowy;

  • zapewnienie dostępności towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie.

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników sklepu;

  • profesjonalne wdrożenie do pracy, w tym liczne szkolenia przygotowujące do wykonywania pracy m.in. obsługa programu do projektowania, wiedza produktowa, techniki sprzedaży;

  • dobrą atmosferę pracy;

  • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit).

Z DORADCĄ KLIENTA – PROJEKTANTEM DZIAŁU KUCHNIA MOŻESZ „UGOTOWAĆ NOWĄ KUCHNIĘ”

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2017

Branża / kategoria:
Budownictwo / Geodezja, Sprzedaż / Obsługa klienta