Operator linii galwanizerni

Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa zautomatyzowanej linii galwanizacyjnej

  • Konserwacja, czyszczenie linii

  • Naprawy mechaniczne (wymiany pomp, rolek, regulacje)

  • Uzupełnianie kąpieli galwanizacyjnych

  • Współpraca z brygadzistami i operatorem oczyszczalni przy pracach konserwacyjnych i utrzymaniu linii

  • Pomoc przy załadunku i rozładunku

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Doświadczenie w obszarze produkcji obejmujące obsługę oraz konserwację maszyn

  • Mile widziane wykształcenie chemiczne, lub doświadczenie w obszarze galwanizerni

  • Dokładność, odpowiedzialność, sumienność

  • Gotowość do pracy w systemie 3 –zmianowym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – połowa naszych pracowników posiada umowy na czas nieokreślony

  • Premie miesięczne

  • Możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Pakiet benefitów socjalnych (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)

Ostatnia aktualizacja:
02.02.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja