Spedytor

Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk-Oliwa S.A.

Opis stanowiska

  • obsługa zleceń transportowych i spedycyjnych

  • pozyskiwanie i obsługa klientów w transporcie międzynarodowym i krajowym

  • pozyskiwanie Przewoźników

Wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w spedycji krajowej oraz międzynarodowej – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • znajomość lokalnego rynku Klientów i Przewoźników

Oferujemy

  • umowę o pracę + system premiowania

  • samodzielność i ambitne zadania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • bogaty pakiet socjalny, w tym pakiety medyczne

  • niezbędne narzędzia pracy

Ostatnia aktualizacja:
04.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja