Asystent wdrożenia

PKO Bank Polski

Łódź Częstochowa Radom Żyrardów

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • przeprowadzanie wizyt weryfikacyjnych/informacyjnych w oddziałach Banku

  • przekazywanie doradcom informacji zwrotnych po przeprowadzonej wizycie

  • propagowanie wśród doradców najlepszych praktyk w obsłudze Klientów

  • dokumentowanie tego, co wymaga poprawienia lub dodatkowej pracy

  • wyszczególnienie i docenienie dobrych elementów obsługi klienta

  • udzielanie instruktaży w jaki sposób doradca ma rozwijać relacje z Klientami nowymi i z Klientami z bazy

 Oczekujemy:

  • komunikatywności

  • spostrzegawczości

  • wysokiej kultury osobistej

  • umiejętności kontrolowania emocji

  • umiejętności jasnego wyrażania własnych myśli i opinii

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia przygotowujące do pracy

  • miłą i sympatyczną atmosferę pracy

  • dojazd do Oddziałów z siedziby Regionu

Wymagania

umowa zlecenie

Oferujemy

pko, bank, bp

Ostatnia aktualizacja:
26.08.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta