Operator wózka widłowego

Work Service S.A.

Wieruszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie, rozładunek i załadunek przesyłek w terminalu, sortowanie oraz przewóz na odpowiednie pola składowe
  • Bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego przesyłek
  • Rozładunek, załadunek towarów
  • Przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów
  • Terminowa obsługa przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami pracy
  • Bieżące raportowanie odchyleń jakościowych i rozbieżności ilościowyc

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Rzetelność, uczciwość, sumienność w wykonaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Wykształcenie min. Zawodowe

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy  o prace tymczasową
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia niezbędne zaświadczenia w trakcie zatrudnienia
  • Opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia
  • Oferty promocyjne wielu partnerów Work Service S.A.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych na życie oraz NNW możliwość zakupu kart MULTISPORT lub OK SYSTEM

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja