Dermokonsultantka

Lierac Paris

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemami motywacyjnymi

  • regularne szkolenia

  • możliwość rozwoju osobistego

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, lub wyższe. kosmetologia, farmacja lub pokrewne- będą dodatkowym atutem

  • doświadczenie oraz znajomość technik sprzedaży

  • ukierunkowanie na osiąganie celu i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

  • łatwość w przyswajaniu wiedzy

  • otwartość i komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna porada dermokosmetyczna

  • reprezentowanie firmy, poprzez promowanie i sprzedaż produktów dermokosmetycznych w aptece

  • realizacja celów sprzedażowych

  • regularne raportowanie

  • obowiązki merchandisingowe (dbałość o zatowarowanie na półce, czystość oraz przestrzeganie zasad wyeksponowania towaru)

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2017

Kosmetyka / Pielęgnacja, Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta