Programista SharePoint

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Projektowanie i programowanie rozwiązań związanych z technologią MS SharePoint (np. z przepływ dokumentów i danych, portale korporacyjne);

  • Doradztwo w kwestiach technicznych związanych z SharePoint;

  • Praca na najnowszych produktach Microsoft;

  • Wdrożenia projektów informatycznych u klientów (klienci lokalni i międzynarodowi);

  • Współpraca z doświadczonymi zespołami projektowymi.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Od 3 do 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku;

  • Umiejętności programowania rozwiązań dla platformy SharePoint 2016/2013 przy pełnej świadomości jej ograniczeń;

  • Znajomości funkcji OOTB (Out-Of-The-Box) dla SharePoint 2016/2013 i umiejętność wykorzystywania ich dla konkretnych wymagań biznesowych;

  • Doświadczenia w programowaniu .NET, C#;

  • Otwartości, motywacji, nastawienia na pracę zespołową;

  • Zainteresowania nowymi technologiami i chęci rozwoju w branży;

  • Dobrej znajomości języka angielskiego;

  • Znajomości Office 365, APPS.

Mile widziana znajomość:

  • Azure;

  • MVC;

  • jQuery, Angular, RWD;

  • Skrypty PowerShell.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie na warunkach kontraktu B2B;

  • Realne możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy;

  • Przyjazną atmosferę pracy wśród najlepszych profesjonalistów;

  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach (Mulitsport, Medicover);

  • Dostęp do platformy e-learningowej (ponad 3 000 szkoleń z obszaru IT oraz kompetencji miękkich);

  • Pracę w dogodnej lokalizacji (Warszawa / Toruń / Łódź).

Ostatnia aktualizacja:
17.03.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie