Doradca Klienta [rekrutacja online]

Provident Polska S.A.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów

  • Współpracę i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami

  • Zbieranie rat od Klientów

Wymagania

Oferujemy:

  • Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług – odprowadzamy należne składki do ZUS!

  • Nieograniczoną wysokość wynagrodzenia zależną od wyników

  • Dodatkowe bonusy i możliwość awansu

  • Najwyższe standardy i jasne zasady współpracy

  • Bezpłatne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

  • Silną markę i sprzedaż produktu cieszącego się zainteresowaniem

  • Dodatkowe działania wspierające na początku współpracy

  • Elastyczne godziny współpracy dopasowane do Twoich możliwości

  • Telefon służbowy z bezpłatnym abonamentem

Oferujemy

  • Wykształcenie średnie

  • Chęć pracy w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie)

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Wypełnienie formularza zajmie ok. 5 min.

Ostatnia aktualizacja:
29.08.2020

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta