Doradca Klienta

CAPITAL SERVICE

Pabianice

Opis stanowiska

  • Potrafisz aktywnie pozyskiwać klientów na produkty finansowe i ubezpieczeniowe?

  • Wiesz jak budować i utrzymywać pozytywne relacje z klientami?

  • Umiesz aktywnie słuchać klientów, analizować ich potrzeby i przedstawiać im najlepsze rozwiązania?

  • Znasz techniki sprzedaży i walczysz zawsze do końca?

  • Lubisz pracować w oparciu o konkretne cele oraz mierzyć się z realizacją planów?

Jeśli odpowiedziałeś/aś twierdząco na powyższe pytania  - wygląda na to, że prawdopodobnie szukamy właśnie CIEBIE!

Wymagania

W zamian gwarantujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ na CAŁY ETAT w dużej firmie – jednak z rodzinną atmosferą

  • 3 tyg. szkolenia wstępnego (po za miejscem zamieszkania) – abyś był profesjonalistą w swojej pracy

  • WYNAGRODZENIE składające się z PODSTAWY oraz  PREMII za realizację planów sprzedażowych

  • Prywatną, bezpłatną opiekę medyczną oraz dostęp do ubezpieczenia grupowego

  • Wsparcie Regionalnego Kierownika Sprzedaży

  • Możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz szanse na awans dla najlepszych

Oferujemy

Poszukujemy osób, które:

  • Mają doświadczenie w firmach pośrednictwa finansowego, ubezpieczeniowych lub w zewnętrznej sieci sprzedaży

  • Posiadają bardzo dobrą umiejętność korzystania z komputera i urządzeń biurowych

  • Potrafią skutecznie komunikować się z klientami i współpracownikami

  • Posiadają udokumentowane min. średnie wykształcenie oraz są niekarane – warunek konieczny

Ostatnia aktualizacja:
15.08.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta