Asystentka / Asystent ds. rozliczeń i administracji

ROHLIG SUUS Logistics SA

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • Organizacja przepływu dokumentacji spedycyjnej,

  • Kontrola dokumentacji transportowej,

  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

  • Praca w systemie spedycyjnym.

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym spedycyjnym

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży TSL (praktyki, staże)

  • Mile widziani studenci zaoczni,

  • Komunikatywność i sumienność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Skrupulatny nadzór nad obrotem dokumentami,

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Możliwości realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji,

  • Pracę w koleżeńskiej atmosferze,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, naukę języka angielskiego).

Ostatnia aktualizacja:
30.10.2020

Branża / kategoria:
Administracja biurowa