Specjalista ds. marketingu

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Opis stanowiska

  • Współtworzenie oraz wdrażanie planów oraz projektów marketingowych firmy

  • Dbanie o pozytywny i spójny wizerunek wszystkich hoteli w social mediach

  • Planowanie mailingu

  • Uaktualnianie stron internetowych

  • Korzystanie z narzędzi marketingowych

  • Bieżąca analiza działań sprzedażowo-marketingowych i podnoszenie ich efektywności

  • Bieżąca współpraca z działami sprzedaży i wspieranie działań zespołu

  • Koordynacja udziału w imprezach branżowych

  • Współtworzenie bazy klientów oraz analiza marketingowa rynku

  • Współpraca z agencjami poligraficznymi, reklamowymi przy opracowywaniu materiałów reklamowych

  • Opracowywanie i redagowanie materiałów promocyjnych

  • Wdrażanie i nadzór nad programami lojalnościowymi

  • Monitorowanie efektywności wprowadzanych programów

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi firmy

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie marketingowe

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w branży

  • Praktyczna znajomość i umiejętności z zakresu marketingu (marketing mix) i komunikacji marketingowej (kanały tradycyjne i internetowe)

  • Praktyczna znajomość e-commerce i marketingu internetowego, Adwords  oraz wiedza z zakresu SEO, SEM

  • Umiejętność redagowania tekstów

  • Kreatywność

  • Mile widziana podstawowa znajomość programów graficznych

  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę

  • Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Bezpłatny dojazd do hoteli, które znajdują się poza Łodzią (wyjazd z centrum Łodzi)

  • Bezpłatny obiad pracowniczy

Ostatnia aktualizacja:
08.01.2017

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR, Turystyka / Hotelarstwo