Specjalista ds. finansowych

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Opis stanowiska

  • bieżący monitoring finansowo – ekonomiczny,

  • ocena prawidłowości działania firmy i przyjętych procedur,

  • zdolność do wprowadzania zmian w realizowanych projektach, proponowanie działań naprawczych i usprawniających,

  • identyfikowanie zagrożeń, informowanie o nich.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która:

  • ukończyła studia wyższe na kierunku związanym z finansami lub jest studentem ostatniego roku,

  • posiada wysoki poziom zdolności analitycznych, umiejętność wyciągania wniosków biznesowych na podstawie przeprowadzanych analiz,

  • może pochwalić się znajomością MS Excel na poziomie zaawansowanym,

  • przejawia inicjatywę w działaniu i chęć proponowania rozwiązań,

  • jest komunikatywna i posiada umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • ambitne zadania,

  • rozwój zawodowy i osobisty,

  • pracę w dynamicznej organizacji.

Ostatnia aktualizacja:
19.07.2017

Administracja biurowa, Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki