Kierownik ds. Marketingu

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dla dynamicznie rozwijającej się polskiej Firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika ds. Marketingu.

Zadania:

  • zarządzanie projektami marketingowymi.

  • koordynowanie współpracy z agencją marketingową ( materiały reklamowe, współpraca z mediami, social media, itp.) i nadzór nad terminowością realizacji zadań.

  • wsparcie działu sprzedaży od strony marketingowej.

  • aktywny udział w konferencjach i eventach branżowych.

  • dbałość o bieżącą aktualizację informacji na stronie internetowej Firmy.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w Dziale Marketingu na stanowisku Specjalisty lub Koordynatora.

  • praktyczna znajomość Excela i Power Pointa.

  • czynne prawo jazdy kat. B.

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego jest mile widziana.

  • wykształcenie wyższe.

  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu.

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie.

  • benefity: prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie.

  • narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy.

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • przyjazna atmosfera pracy.

Ostatnia aktualizacja:
02.03.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Marketing / Reklama / PR