Specjalista ds. raportowania i analizowania procesów

mBank S.A.

Opis stanowiska

W ramach tej roli będziesz odpowiadać za:

  • tworzenie i rozwijanie systemów raportów procesowych na bazie procesów realizowanych w UniFlow i wniosków w Eximee

  • przygotowywanie raportów i analiz procesowych

  • opracowywanie graficznego raportowania danych, przygotowywanie prezentacji i zestawień

  • analizowanie przygotowanych raportów i wskazywanie obszarów o zmian procesów

  • współpracowanie z innymi zespołami wewnątrz i poza departamentem

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • umiesz myśleć analitycznie i wyciągać wnioski

  • posługujesz się biegle SQL i obsługujesz pakiet MS Office (w szczególności MS Excel)

  • masz wykształcenie wyższe (np. informatyka, matematyka, ekonomia i pokrewne)

  • dobrze czujesz się w pracy w zespole i efektywnie komunikujesz się ze współpracownikami

  • dodatkowym atutem będzie znajomość architektury procesów (UniFlow) oraz znajomość platformy raportowej QlickView

  • mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz lekturę materiałów

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • umowę o pracę na czas zastępstwa ok 1,5 roku

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze optymalizacji

  • pracę pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze

  • zespół chętnie dzielący się wiedzą

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość