Brygadzista

Bergman Deutchland GmbH

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kamenz w Niemczech
Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

Zadania:

  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu na linii montażu samochodowych baterii elektrycznych

  • Zarządzanie pracownikami (grupa 10-ciu osób)

  • Utrzymanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Zapewnienie  odpowiedniej wydajności produkcji

  • Dbałość o dostarczenie materiału na stanowiska

  • Udział w projektach dot. optymalizacji procesów

  • Tworzenie i aktualizowanie niezbędnej dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji, w tym w zarządzaniu zespołem

  • Wykształcenie techniczne, mile widziane w obszarze elektrotechnicznym, elektrycznym, elektronicznym

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Mile widziana znajomość systemu SAP

  • Gotowość do pracy w Kamenz w Niemczech

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (w dłuższej perspektywie czasowej systemu 4-brygadowego)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,56 € brutto/h

  • Dodatek zmianowy wypłacany za pracę w godzinach nocnych

  • Pracę w renomowanej niemieckiej firmie

  • Atrakcyjną lokalizację pracy (Kamenz – 80km od granicy z Polską)

  • Zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie Bergman Deutschland do 18 miesięcy, następnie przejście bezpośrednio do firmy klienta

  • Organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania w pracowniczych kilkuosobowych apartamentach w 2 lub 3-osobowych pokojach (jedyny koszt pracownika to 30 € miesięczne za media)

  • Kursy językowe oraz pełne szkolenie wdrożeniowe

  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze

  • Wsparcie niemieckojęzycznego Koordynatora na miejscu

Ostatnia aktualizacja:
17.03.2019

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Przemysł / Produkcja