Telemarketer w sieci sprzedaży

mBank S.A.

Opis stanowiska

Nasz telemarketer jest odpowiedzialny za:

  • telefoniczne umawianie klientów na spotkania

  • oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych

  • promowanie usług oraz produktów z oferty firmy

  • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w telefonicznym pozyskiwaniu klienta

  • komunikatywności w kontaktach z klientami

  • doświadczenia w branży finansowej (mile widziane)

  • konsekwencji i samodzielności w działaniu

  • umiejętności obsługi MS Office (Word, Excel)

Oferujemy

Naszym telemarketerom oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i profesjonalnym zespole

  • umowę zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową oraz dodatkowo wynagrodzenie prowizyjne

  • elastyczny grafik pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w organizacji

Ostatnia aktualizacja:
15.09.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta