Stażysta w dziale logistyki

Wirthwein Polska sp. z o.o.

Opis stanowiska

ZADANIA:

  • kontrola zamówień klienta wczytywanych do systemu

  • pomoc przy przygotowywaniu dokumentów wysyłkowych

  • wsparcie w wystawianiu wniosków transportowych

  • wprowadzanie danych do systemu SAP

  • udział w codziennych zadaniach działu logistyki

Wymagania

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej dla osób zainteresowanych rozwojem w obszarze logistyki

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bądź umowę zlecenia

  • benefity pracownicze: karnet sportowy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (logistyka, zarządzanie produkcją i pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • obsługa programu Excel

  • zdolności analityczne

  • samodzielność, odpowiedzialność

Ostatnia aktualizacja:
19.09.2018

Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja, Praktyki / Staż