Przedstawiciel Farmaceutyczny

RADA sp. z o.o. sp.j.

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie

  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami

  • Aktywne wprowadzanie nowych produktów do aptek

  • Działania aktywizujące odsprzedaż do pacjenta i edukację personelu

  • Negocjacje warunków handlowych

  • Bieżąca analizę sytuacji rynkowej i działań konkurencji

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego lub aptecznego (warunek konieczny)

  • Aktualna doskonała znajomość lokalnego środowiska farmaceutycznego - aptek i hurtowni farmaceutycznych

  • Wysoka motywacja oraz profesjonalne podejście do pracy

  • Orientacja na osiąganie celów

  • Gotowość do uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Wykształcenie wyższe

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Wysokie kompetencje interpersonalne i negocjacyjne

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzenie samochodu.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie cieszącej się zaufaniem klientów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze 7.000 zł brutto / mies. plus premia do 7.000 zł brutto / mies.

  • Konkursy sprzedażowe

  • Pracę w firmie o wysokich standardach organizacyjnych

  • Rozwój zawodowy oraz podnoszenie kwalifikacji

  • Wysoką jakość szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • Przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy

  • Samodzielność w działaniu

  • Dobre narzędzia pracy: samochód służbowy Opel Astra 5 lub Insignia, tablet, telefon

  • Ubezpieczenie medyczne Allianz.

Ostatnia aktualizacja:
14.10.2020

Farmaceutyka / Biotechnologia, Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta