Specjalista ds. księgowości

Krotoski-Cichy Sp. z o.o. sp. k.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • samodzielne księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,

  • bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych,

  • prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków,

  • ewidencja księgowa innych wybranych zdarzeń gospodarczych, kontrola i uzgadnianie kont,

  • współpraca w zamykaniu okresów sprawozdawczych; miesięcznych, kwartalnych , rocznych, zgodnie z wewnętrznymi wymogami spółki,

  • współpraca w przygotowywaniu sprawozdań finansowych spółki,

  • współpraca w przygotowaniu raportów, zestawień finansowych dla potrzeb Zarządu i instytucji zewnętrznych,

  • uczestniczenie w optymalizacji procesów księgowych,

  • wykonywanie innych zleconych prac.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w księgowości, min. 3 lata,

  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse),

  • umiejętności obsługi programów księgowych (preferowana: Symfonia),

  • oraz MS Office (Excel, Word, Outlook)

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu zawodu oraz komunikatywność

  • i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • profesjonalny system szkoleń,

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej.

Ostatnia aktualizacja:
27.02.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki