Opiekun klienta - likwidacja merytoryczna szkód komunikacyjnych

Grupa ubezpieczeniowa UNIQA

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • obsługa merytoryczna szkód komunikacyjnych,

  • ocena zasadności roszczeń i wypłata należnych odszkodowań,

  • obsługa klientów,

  • rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych,

  • wykształcenie wyższe,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program "Równe szanse". Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.

Ostatnia aktualizacja:
19.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia