Operator Ładowarki

AXXIA sp. z o.o.

Wymagania

ZADANIA:

  • Odpowiedzialność za obsługę ładowarki na terenie węzła betoniarskiego;

  • Zapewnienie dostępności surowców do produkcji;

  • Dostarczanie odpowiednich surowców do właściwych miejsc ich składowania w celu utrzymania ciągłości produkcji;

  • Utrzymywanie powierzonych urządzeń w nieprzerwanej gotowości produkcyjnej poprzez ich odpowiedni serwis;

  • Utrzymywanie prawidłowej eksploatacji urządzeń produkcyjnych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;

  • Uprawnienia do obsługi ładowarki;

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Znajomość branży budowlanej.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w systemie jednozmianowym;

  • pracę od pn-pt.

Ostatnia aktualizacja:
03.09.2018

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja