Magazynier - Operator Wózka Widłowego Radomsko

Adecco Poland Sp. z o.o.

Radomsko Gorzkowice Pajęczno Piotrków Trybunalski Żytno Przedbórz Bełchatów

Zadania:

  • obsługa wózków widłowych
  • przewożenie towaru na magazynie
  • rozładunek i załadunek paczek przy pomocy wózka widłowego

Jakie wymagania stawia pracodawca?

  • Przede wszystkim wymagamy chęci do pracy i wytrwałości.
  • Praca nie jest ciężka fizycznie, ale wymaga umiejętności odnalezienia się na magazynie.
  • Warunkiem podjęcia pracy jest posiadanie uprawnień na wózki widłowe.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • Bo wypłacamy wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Bo zapewniamy umowę o pracę ( ubezpieczenie, urlop)!
  • Bo możesz zdobyć doświadczenie!
  • Bo podwieziemy Cię za darmo do pracy!
  • Bo dbamy o swoich pracowników!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv za pośrednictwem strony internetowej.
Odwiedź nasze biuro Radomsko Kościuszki 6/102 (Stara Komenda I piętro).

Gwarantujemy bezpłatny transport z Częstochowy, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Pajęczna, Żytna, Przedborza, Gorzkowic, Sulmierzyc.

Numer referencyjny: MRL/02/22

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Podstawowe

Branża / kategoria:
Produkcja