Przedstawiciel Handlowy

Hortex Sp. z o.o.

Brzeziny Pabianice Rawa Mazowiecka Tomaszów Mazowiecki Łódź

Opis stanowiska

Teren działania: Brzeziny, Łódź, Pabianice, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki

Wymagania

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Sprzedaż produktów i obsługę klientów na przydzielonym terenie

  • Realizację standardów merchandisingowych i dbałość o dostępność oferowanego asortymentu

  • Budowanie trwałych relacji z klientami

  • Raportowanie cen, promocji i asortymentu

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki)

  • Dobra znajomość programów MS Office

  • Wysoka kultura osobista

Oczekiwane kompetencje:

  • Tworzenie spójnych rozwiązań

  • Systematyczność

  • Rozwiązywanie problemów

  • Zorientowanie na klienta

  • Współpraca

  • Inicjatywa

  • Zaangażowanie

  • Nastawienie na zmiany

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Pracę dla znanej marki z dużymi tradycjami

  • Narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, telefon komórkowy, i-pad

  • Pracę w firmie promującej kulturę organizacyjną nastawioną na ludzi, ich rozwój i współpracę

  • Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalny

Ostatnia aktualizacja:
31.12.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta