Młodszy Inżynier Laboratorium Materiałowego

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

  • samodzielne przeprowadzanie pomiarów i interpretacja wyników

  • przyjmowanie zleceń na testy laboratoryjne oraz kontakt z klientem

  • planowanie testów

  • przygotowywanie raportów

  • wsparcie działów R&D, Quality

  • uczestnictwo w procesach kwalifikacji i audytach klientów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe: chemia, materiałoznawstwo, przetwórstwo polimerów itp.

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy z normami

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • podstawy statystyki

  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium oraz w pomiarach laboratoryjnych (analiza termiczna, spektroskopia IR, badanie właściwości fizycznych i chemicznych polimerów)

Oferujemy

  • praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

  • atrakcyjne warunki wynagradzania

  • przyjazne warunki pracy

  • bogaty pakiet Benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe)

Ostatnia aktualizacja:
28.11.2016

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Inżynieria / Projektowanie