Doradca ds. leasingu

mBank S.A.

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów (pojazdy oraz transport ciężki, maszyny i urządzenia) oraz stałe i systematyczne budowanie portfela klientów

  • przygotowywanie i prezentowanie kompleksowej oferty mLeasing

  • współpraca z jednostkami mBanku, w szczególności współpraca z jednostką korporacyjną mBanku.

  • umiejętne diagnozowanie potrzeb klienta oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • analiza dokumentów oraz zdolności leasingowej firmy

  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi klienta

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe lub średnie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie sprzedaży produktów bankowych dla klientów firmowych

  • znajomości obsługi programów Office

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • wiedza zakresu finansów przedsiębiorstw oraz technik sprzedaży

  • umiejętności sprawnego komunikowania się zarówno z klientem zewnętrznym jak i wewnętrznym

  • elastyczność, otwartość na zmiany

  • dynamizm w działaniu

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o własną działalność  gospodarczą

  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • know-how w zakresie prowadzonych projektów

  • rzetelne rozliczenia i terminowe wypłaty

  • brand mLeasing Sp. z o.o. - instytucji o ugruntowanej pozycji rynkowej z ofertą produktową na najwyższym poziomie

Ostatnia aktualizacja:
01.11.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta