Inżynier Projektów

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

9-10-58050

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, która jest liderem w swojej branży i dynamicznie się rozwija, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych wsparciem firmy w uruchamianiu nowych projektów i doskonaleniu istniejących.

Lokalizacja: okolice Łodzi

Obowiązki:

- Zarządzanie projektem inżynieryjnym w obszarze producji
- Dbanie i nadzór nad harmonogramem projektów, budżetem oraz pracą wykonawców i zespołu
- Zapewnieie terminowej realizacji zakresu projektów
- Uczestnictwo w przetargach i rekomendacja wykonawców;
- Współpraca z wykonawcami w zakresiei wsparcia technicznego
- Przeprowadzanie walidacji danych Capex i Opex w raportach miesięcznych

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w zakresie automatyki lub budowy maszyn
- Wiedza z zakresu prowadzenia projektów produkcyjnych
- Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomośc języka angielskiego
- Dobra znajomość programów MS Office, MS Project, MS Visio, AutoCad

Korzyści:
-stabilne zatrudnienie w miedzynarodowej firmie
-praca w nowoczesnym parku maszynowym i nowym zakładzie
-szeroki pakiet benefitów, m.in: prywatna opieka medyczna, karta sportowa,dofinansowanie posiłków, ZFSS
- darmowy transport pracowniczy

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Inżynieria