Specjalista ds. bancassurance, leasingów oraz kanałów alternatywnych

Grupa ubezpieczeniowa UNIQA

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych,

  • opracowywanie dokumentacji produktowej (ogólne warunki ubezpieczenia, umowy, założenia do implementacji w systemie),

  • uczestniczenie w spotkaniach produktowo-sprzedażowych,

  • przygotowywanie analiz dotyczących produktów konkurencji,

  • analiza portfela,

  • współpraca z wewnętrznymi departamentami oraz klientami zewnętrznymi.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 2-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach (doświadczenie w obszarze tworzenia produktów majątkowych i osobowych będzie dodatkowym atutem),

  • dobra znajomość Pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność,

  • systematyczność,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Proponujemy pakiet benefitów:

  • opiekę medyczną,

  • kafeterię benefitową.

UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program "Równe szanse".
Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2018

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia