Konsultant/ka Regionalny/a ds. rozwoju sieci

Naturhouse Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – dietetyka, biologia, technologia żywności, farmacja i pochodne.

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca w terenie)

  • nastawienie na cel, wysoka automotywacja

  • komunikatywność, otwartość

  • umiejętność przekazywania wiedzy i przekonywania do podejmowania pożądanych działań

  • doświadczenie w handlu i obsłudze klienta

  • mile widziane umiejętności coachingowe

  • sumienność, umiejętność organizowania pracy i efektywnego zarządzania sobą w czasie pracy.

Wymagania

Zadania:

  • rozwój sprzedaży/ rozwój Centrów Naturhouse w wyznaczonej strefie

  • szkolenie i motywowanie personelu

  • kontrola i monitorowanie jakości usług i standardów obsługi klienta w placówkach

  • analiza trendów na rynku i proponowanie własnych rozwiązań

  • raportowanie bezpośrednio do dyrekcji handlowej

Oferujemy

Zapewniamy:

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

  • szkolenie merytoryczne

  • szkolenie handlowe

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia od uzyskiwanych wyników

Ostatnia aktualizacja:
03.08.2017

Farmaceutyka / Biotechnologia, Kadra zarządzająca, Medycyna / Opieka zdrowotna, Sprzedaż / Obsługa klienta